Strona główna cmentarza

INFORMACJA

 

Na Cmentarzach Komunalnych administrowanych przez Spółkę zostały zamontowane regały na znicze do ponownego wykorzystania. Dostępne są również drobne narzędzia pomocne przy sprzątaniu grobów, które można pożyczyć.

 

 

 

 


 

 

 

 

INFORMACJA

 

Na stronie internetowej https://mogily.pl/start/g-rabka dostępna jest internetowa baza osób pochowanych na Cmentarzach Komunalnych w Rabce-Zdroju przy ul. Kilińskiego, ul. Zaryte, w Rdzawce i Ponicach. Dzięki niej można łatwiej znaleźć groby najbliższych, sprawdzić oznaczenie grobu i lokalizację oraz ważność opłaty za miejsce.

* ważność opłaty za miejsca będą sukcesywnie aktualizowane

 

 

 

 


 

 
PRZYPOMINAMY !
 

       Zgodnie z ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych z dnia 31 stycznia 1959 r. Zarząd Zakładów Komunalnych Spółka  z o. o. w Rabce-Zdroju, uprzejmie przypomina o konieczności opłacania grobów ziemnych, którym mija dwudziestoletni okres wykupu. Informację o dotychczasowych opłatach za grób można usyskać pod numerem 784682305 - Administracja Cmentarzy Komunalnych.

 

                                         

 

 

 

 

 

                                                                                    


 

INFORMACJA

 

 

 

Zarząd Zakładów Komunalnych Spółka z o.o. w Rabce-Zdroju uprzejmie informuje, że istnieje możliwość rezerwacji niszy na urny w kolumbarium na terenie Cmentarza Komunalnego przy ul. Kilińskiego w Rabce-Zdroju. Więcej informacji można uzyskać pod numerami tel. 784 682 305.

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA

 

Zarząd Zakładów Komunalnych Spółka z o.o. w Rabce-Zdroju prosi o weryfikację danych poprzez zakładkę ZGŁOŚ BŁĄD/UZUPEŁNIJ DANE. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Według sporządzonej inwentaryzacji na dzień 30 listopad 2016 r. na cmentarzu komunalnym znajduje się 2588 groby.